Ստամբուլում որեւէ մեկը ցանկանում է գերմանացուն սովորել եւ անցնել A1 քննությունը մեկ գնով:

> Ֆորումներ > Ընդհանուր գերմանական եւ գերմանական A1 ընտանեկան համակցման դասընթացներ > Ստամբուլում որեւէ մեկը ցանկանում է գերմանացուն սովորել եւ անցնել A1 քննությունը մեկ գնով:

ԲԱՐԻ ԳԱԼՈՒՍՏ ALMANCAX FORUMS: ԳԵՐՄԱՆԻԱՅԻ ԵՎ ԳԵՐՄԱՆՅԱՆ ԼԵԶՎԻ ՄԱՍԻՆ ԿԱՐՈՂ ԵՔ ԳՏՆԵԼ ՄԵՐ ՖՈՐՈՒՄՆԵՐՈՒՄ ՈՐՈՆՔ ՓՆՏՐՈՒՄ ԵՔ ԳԵՐՄԱՆԻԱՅԻ ՄԱՍԻՆ:
    memduh
    Մասնակից

Ողջույն տղաներ, սա Memduh GÜNGÖR է:

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde ikamet etmekteyim. 2 ay önce Almancax aracılığı ile Elif Hoca ile tanıştım. çok fazla kurs ile görüşme yaptım ama hiç biri samimi gelmedi. zaten başarıları da ne kadar basit bir eğitim verdiğini açıklıyor. Uzun görüşmelerden sonra Elif Hocamdan ders almaya başladım ve 23 Aralık 2011'de A1 sınavına girdim. Dün sonuçları geldi ve 2 ay önce bir kaç kelime bile almanca bilmezken 74 puan alarak tek sınavda başardım. Elif Hocam o kadar güzel bir ders veriyo ki akılda kalıcı, ayrıca çok güzel kaynakları ve doneleri mevcut. Aynı doğrultuda ezberci bi eğitim değil tamamen öğretici bir eğitim veriyor. Benim evim ile Ders aldığım yer arası 2,5 – 3 saatlik yol ve ben her seferinde gidiş dönüş 6 saat toplu taşıma araçları ile yolculuk yaptım. VAKİT UZAYACAĞINA YOL UZASIN dedim ve kesinlikle de doğru yaptım. TEşEKKÜRLER HOCAM, TEşEKKÜRLER ALMANCAX… istanbul da kurs arayanlar boşuna dolanmayın Elif Hocam bi tane bu konuda ve tanımıyorum başka eğitimci.

ՎԻISԱՅԻՆ ՓԱՍՏԱԹԹԻ ՓԱՍՏԱԹԹԸ ՎԵՐ BՈՒՄ Է: (Դա իմ առաջին քննությունն էր, և հավատացեք, ես շատ անհանգիստ էի, մինչ այդ վերապատրաստում չէի ունեցել: Ուսուցչուհի Էլիֆի շնորհիվ վախս վերացավ, և ես հաջողության հասա: Դա ոչ միայն ուսուցիչ էր, այլև մեր քույրը:
    ՄԵԿ ԿՐԱԿԻ ԼՐԱ ՀԻԹ ,,,,,

a1.jpg

mutim2
    Մասնակից

Լավ գովազդ elif hoca- ի համար :)

memduh
    Մասնակից

Reklam değil kardeş inan gerçekler yazılıyor. Ben bizzat kendisinden eğitim aldım. Hem hocam heb ablam oldu Rabbim Razı olsun dualarımı esirgemem heleki sınav günü büyük kurumlardan ders alıpta 3. kez giren bi çok insan vardı. en iyi eğitimi aldım diyenin yanında profesör kaldık nerdeyse….

mutim2
    Մասնակից

Dogrudur dostum ne mutlu sana… insallah hep kalbine göre güzel insanlar cikar karsina..

netalman կողմից
    Մասնակից

բարեւ,

Ես չէի կարող դիմակայել, քանի որ անունս անցավ, ուզում էի գրել: :) Փոխանակ իմ գովազդը, այս եկող ընկերները փորձում են այս կերպ շնորհակալություն հայտնել almancax- ին, քանի որ նրանք գալիս են almancax- ից և, - բոլորը գիտեն, որ ապրում են - այս շրջանը իսկապես շատ դժվար և տհաճ ժամանակահատված է, և մարդիկ վերցնելուց հետո կարող են միայն հասկանալ աշխատանքի գույնը: դասընթաց և քննություն հանձնել: Նրանք պարզապես փորձում են օգնել միմյանց, որպեսզի չսխալվեն:

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

mutim2
    Մասնակից

բարեւ,

Ես չէի կարող դիմակայել, քանի որ անունս անցավ, ուզում էի գրել: :) Փոխանակ իմ գովազդը, այս եկող ընկերները փորձում են այս կերպ շնորհակալություն հայտնել almancax- ին, քանի որ նրանք գալիս են almancax- ից և, - բոլորը գիտեն, որ ապրում են - այս շրջանը իսկապես շատ դժվար և տհաճ ժամանակահատված է, և մարդիկ վերցնելուց հետո կարող են միայն հասկանալ աշխատանքի գույնը: դասընթաց և քննություն հանձնել: Նրանք պարզապես փորձում են օգնել միմյանց, որպեսզի չսխալվեն:

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

Դրան շնորհիվ մենք իմացանք, թե ով է մեր ուսուցիչը ՝ Էլիֆը, հաջողություն եմ մաղթում ձեզ:

netalman կողմից
    Մասնակից

Danke schön:  :)  Աստված օրհնի քեզ.

fotoademxnumx
    Մասնակից

Elif hocam iyiki bu site sayesinde size gelmişim ve tek seferde hiç almanca bilmememe rahmen geçmenin mutlulugunu yaşadım sizden ve almancaxdan allah razı olsun ne mutluki burdaki diger arkadaşlara tavsiye ettigim ve kendiminde tek seferde başardıgı kurs olan elif hocamı kesinlikle hem maddi hem manev olarak tavsiye ediyorum

քննության ամսաթիվ 01.20.2012
        արդյունք ՝ 83
    Հարգանքներով ՝ Ադամ Դեմիր

Ֆլեյմի գուրու
    Մասնակից

Ինչպե՞ս ստացվեց, որ 4 շաբաթվա ընթացքում դասընթացը հաջողությամբ ավարտեցինք: Կներեք, բայց նույնիսկ ձեր կայքում այն ​​չի ասում, թե որտեղ է դասընթացը: դուք հուսալի չեք, ամբողջությամբ գովազդ:

netalman կողմից
    Մասնակից

Մենք ապացուցել ենք տարիներ շարունակ վստահելի վկայագրերով, քննությանը ստացված բարձր դասարաններում, և ոչ մի ուսանող չի մնացել քննությանը:

ՀԱՍDRԵՔ, որպեսզի չգրենք մեր Պատճառները, որոնք չգտնվեցինք միայն մենք ՝ ՏԱՐԱԱՇՐԱՆՈՒՄ.

ԵԹԵ ԴՈՒՔ ԳԱԼԻՔ ՁԵ, ԿԱՐՈ ԵՔ ԽՆԴՐԵԼ ՄԵ այն կայքի, որը գտնվում եք այստեղ ՝ ԳԵՐՄԱՆԻԱ.

MuhaяяeM
    Մասնակից

Ինչպե՞ս ստացվեց, որ 4 շաբաթվա ընթացքում դասընթացը հաջողությամբ ավարտեցինք: Կներեք, բայց նույնիսկ ձեր կայքում այն ​​չի ասում, թե որտեղ է դասընթացը: դուք հուսալի չեք, ամբողջությամբ գովազդ:

Վիճակագրությունից պարզ է դառնում, որ մինչ այժմ A1 քննությունը ձախողած չկա մի ուսանող:

Ֆլեյմի գուրու
    Մասնակից

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

dielosch
    Մասնակից

Որտեղ է Muharrem Admin- ը: Կարո՞ղ եք տեղեկություններ տալ այս դասընթացի մասին:

MuhaяяeM
    Մասնակից

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

Տրված է հարյուր տոկոսանոց հաջողության երաշխիք, հաջողության տոկոսն ակնհայտ է: Մեկնաբանություններն ակնհայտ են:
    Քեզանից է կախված `հեղինակություն ձեռք բերել, թե ոչ:

MuhaяяeM
    Մասնակից

Որտեղ է Muharrem Admin- ը: Կարո՞ղ եք տեղեկություններ տալ այս դասընթացի մասին:

Ողջույն dielosch, դուք երկար ժամանակ չեք եղել, բարի գալուստ ֆորում: :)
    Ստամբուլում գերմաներենի դասընթացը պատկանում է մեր ուսուցչուհուն ՝ elif- ին, almancax- ի դասավանդողներից մեկին, և հաջողությունների շատ բարձր ցուցանիշ ունի: :)

Ֆլեյմի գուրու
    Մասնակից

Կարծում եմ, որ այս կայքը պայմանավորվածություն ունի Elif տիկնոջ հետ, ես այլևս չեմ հասկանում: Ես հանդիպեցի էլիֆին, հենց ուրբաթ օրը: Ուրբաթ օրը ձեր կայքը բոլորովին այլ վիճակում էր: Ինչու ես պետք է կանչեմ մանրամասն ուղին: Ustellık Elif տիկինը ինքը հեռախոսով ասաց, որ ես գրասենյակ ունեմ: Ես զանգահարեցի գյոթեի ինստիտուտ, նրանք էլ այդպիսի տեղ չգիտեն: Այնպես որ, ես չեմ խոսում այն ​​հետազոտության մասին, որը ես ունեմ

Ցուցադրվում է 15 պատասխան՝ 1-ից 15 (ընդամենը 20)
  • Այս թեմային պատասխանելու համար Դուք պետք է մուտք գործեք: